ایده تاسیس شرکت سوهو توسط مهندس مقصودی درتابستان داغ سال 1392 مطرح گردید!

و پس از گذشت سال ها، با همه ی فراز و نشیب های موجود، رشد کرد و در این روزهای متلاطم، با سرعتی ملایم، به سمت تکامل و بلوغ در حرکت است.
هدف اولیه این ایده ایجاد مشاغلی با درآمد پایدار در زمینه کامپیوتر و شبکه، در مقیاس کوچک و متوسط بود، اما با گذشت زمان یاد گرفتیم که برای کسب درآمد از علوم کامپیوتر در مرحله اول باید نیاز بازار (مشتریان) را شناسایی کرده و بر اساس آن دانش خود را جهت دهیم.
به تجربه آموختیم که برای پایدار بودن و ادامه دادن در این بازار و رقابت با (غول) هایی که خدمات آی تی و شبکه ارائه میدهند، باید با مردم، با مشتریان ارتباط برقرار کنیم و آن ارتباط را حفظ کنیم و به هر نحوی رضایت آنها راجلب کنیم، حتی اگر نتوانستیم نیازی از آنها برطرف کنیم. شرکت سوهو 
حاصل تجربیات و آموزش های این سال ها، جمعی از افراد با تخصص های مختلف در زمینه شبکه و کامپیوتر و البته آشنا با (اصول و فنون مذاکره) است که میتوانند تمام نیازهای هموطنان خود را در هر سطحی برآورده کنند که به طور خلاصه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
مشاوره خرید و ارتقا سخت افزار و کامپیوتر و یا سرور , نصب ویندوز و نرم افزار و بازی و…
نصب لینوکس، راه اندازی سرور، کانفیگ اکتیو دایرکتوری و ایجاد سطح دسترسی، راه اندازی فضای اشتراک گذاری در شبکه های داخلی و یا حتی در بستر اینترنت.
بهینه سازی مصرف و سرعت اینترنت کاربران، حتی نصب دوربین مدار بسته و انتقال تصویر، راه اندازی میل سرور داخلی و یا انتقال میل سرور اینترنتی به دیتا سنترهای شخصی.
طراحی، تجهیز و پیاده سازی اتاق سرور، نصب راه اندازی سرور مجازی ، فایروال های سخت افزار، ایجاد پلن های بک آپ گیری و… شرکت سوهو 

“مشتری هاعاشق کارکردن با ماهستند زیرا ما از ابتدا با آنها رفاقت میکنیم”
چراکه اولویت ما ابتدا اخلاق و بعد، دوست داشتن و احترام به همه ی مخلوقات خداست.
کارما چیه؟شرکت سوهو
کمک کردن به شما!!! البته تو زمینه کامپیوتر و آی تی، توی هر سطحی….
از نصب ویندوز تا طراحی اتاق سرور و راه اندازی دیتا سنتر و….
SOHO کوتاه شده عبارت Small Office – Home Office می باشد و در کار شبکه به مقیاس های کوچک، خانگی و ادارات کوچک گفته میشود که از یک کامپیوتر شروع شده و نهایتا به دویست کامپیوتر می رسد.
تیم ما تو اکثر زمینه های مربوط به کامپیوتر تخصص و تجربه داره و به شما کمک میکنیم نیازتون رو بشناسید، کار خیلی راحتیه فقط کافیه ببینید چی اونطوری که شما میخواید نیست و چه طوری دوست دارید باشه!!!
مهم نیست چقدر موضوع پیش پا افتاده باشه یا چه قدر تخصصی و پیچیده، یا از نظر شما بغرنج و نشدنی…
فقط کافیه تماس بگیرید و بهمون بگید نیازتون چیه، اونوقت ما بهتون میگیم چی براتون بهتره. شرکت سوهو 
“ما مهندسیم یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت”
در کنارتان هستیم، شما تنها نیستید.
فراموش نکنید ؛
“کیفیت به یاد خواهد ماند ؛ مدت ها بعد از اینکه قیمت از یادها رفته است”